Wizytacja Kanoniczna

Wizytacja kanoniczna w naszej parafii, rozpoczęła się o godz. 14.15 odwiedzinami Ks. Biskupa Piotra w domu chorego. Następnie odwiedziny w rodzinie wielodzietnej i spotkanie z ministrantami , lektorami, dziećmi, młodzieżą i przystępującymi do Sakramentu Bierzmowania. Przesłanie dla najmłodszych parafian Pamiętajcie o powołaniu, Bóg ma plan na nasze życie i my, Rodzice mają plan na nasze życie. Trzeba odkryć co Bóg ode mnie chce – pójść za Jego głosem.
Uroczyste rozpoczęcie wizytacji kanoniczne o godz. 17.00, Msza św. z udzieleniem Sakramentu Ducha Świętego dla 48 osób naszej wspólnoty. By słowa, które deklarowaliście … pragniemy …aby Duch Święty umocnił  Nas do mężnego wyznawania wiary, bronienia jej i postępowania według jej zasad. .. stały się ciałem. Byście byli świadkami Zmartwychwstałego. By Chrystus, Kościół, Parafia, Rodzice mogli na was liczyć… 
Spotkanie z rodzicami Ks. Miłosza i kleryka Piotra oraz z Siostrą Marceliną – Bóg powołuje również z naszej wspólnoty parafialnej. Spotkanie z Radą Parafialną i Ekonomiczną – Jak dotrzeć do tych, którzy się pogubili, pochłonął ich współczesny świat?

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014