„Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął” (J 6,35)
W niedzielę, 3 maja 2026 roku, w naszej parafii odbyła się uroczystość I Komunii Świętej. Był to dzień szczególny, pełen radości, modlitwy i wzruszenia dla dzieci oraz ich rodzin.
Podczas uroczystej Eucharystii dzieci po raz pierwszy przyjęły do swoich serc Pana Jezusa w Komunii Świętej. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla wszystkich obecnych pięknym przeżyciem wiary oraz wdzięczności za dar obecności Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.
Uroczystość ta na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich najbliższych jako jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w ich życiu.









