Taniec, muzyka, BAL!

W zwykłą sobotę 22 stycznia odbył się niezwykły bal, na który zaprosił wszystkich parafian ksiądz Zygmunt Mizia. Najpierw odbył się bal dla dzieci, potem dla młodzieży a na końcu dla osób dorosłych . I nic w tym by nie było nadzwyczajnego gdyby nie fakt , że przepustką na tą taneczną imprezę był kotylion. Dochód z zakupu takiego kotyliona zrobionego przez chętne osoby w całości został przekazany dla potrzeb chorego Adasia- naszego parafianina.

Czy było warto ? Myślę, że tak. Jest karnawał , czas zabawy a my coraz częściej z powodu zabiegania, pandemii i ciągłego braku czasu zamykamy się w swoich „małych światkach” zapominając o drugiej osobie. Urozmaicona muzyka prezentowana nam na balu przez dwóch didżejów pozwoliła niejednemu tancerzowi na przypomnienie sobie „ układów tanecznych”, o których już dawno zapomniał. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć kondycję i niespożytą energię niektórych uczestników zabawy. Była godna podziwu.

Taki bal to połączenie przyjemnego z pożytecznym, więc warto było być.

Sobota 22.01.2022 w naszej parafii stała pod hasłem „Bal”.

O 14.oo salę balową opanowali najmłodsi parafianie. Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakło pięknych strojów. Na parkiet wkroczyły księżniczki, rycerze, policjanci, strażacy, postaci z bajek. Razem bawili się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

Po dzieciaczkach przyszła kolej na młodzież, do której późnym wieczorem dołączyli dorośli.

W rytm muzyki z lat 80-tych i nie tylko, tańcom nie było końca.

Miło było popatrzeć jak młodzież i dorośli wspólnie się bawią. Dj Łukasz zaprosił wszystkich do wspólnego tańca, tzw. Belgijki. Zabawa była przednia.

W przerwach można było degustować pyszne ciasta i przekąski.

Jak bal to również kotyliony, które sprzedawane były jako cegiełki na wsparcie leczenia i rehabilitacji naszego parafianina Adasia.

Dziękujemy ks. Zygmuntowi, że znajduje czas na integrację naszej parafii, za zorganizowanie wspaniałej zabawy.

 


GALERIA

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014