Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

10 maja 2026 odbyła się nasza rocznica przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Mogliśmy znowu ubrać białe alby, wianki i poczuć tą podniosłą atmosferę, już bez stresu tylko z ogromną wdzięcznością za ten biały rok. Jesteśmy wdzięczni za to, że Pan Jezus mógł zamieszkać w naszych sercach, za to że zagościł już tam na stale, za spowiedź, pierwsze piątki, za to możemy już w pełni uczestniczyć w mszy Świętej, za to, że Pan Jezus jest już zawsze przy nas i zawsze nam pomoże. Był to wyjątkowy rok a teraz musimy zrobić wszystko, żeby całe nasze życie było białe i czyste. Dziękujemy rodzicom i księdzu Zygmuntowi za pomoc i utwierdzanie nas dalej w wierze.

Dzieci z klasy 4

 

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014