Piesza pielgrzymka na Jasną Górę 2024

 

Formularz zgłoszeń można zabrać w zakrystii lub pobrać i wydrukować klikając poniżej:

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ -> KLIKNIJ

ZGODA NA UDZIAŁ OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ -> KLIKNIJ

 

Wpisowe przy zapisach wynosi 100 zł Dzieci od I klasy SP, aż do studentów włącznie: 70 zł. Dzieci do klasy I SP gratis.

 

Powrót z Częstochowy do Czechowic-Dziedzic planowany jest indywidualnie lub autokarem. Wyjazd autobusu z Jasnej Góry dla pielgrzymów, którzy zadeklarowali w dniu zapisu chęć powrotu autokarem i opłacili przejazd, będzie o godz. 17.00. Koszt przejazdu autobusem wynosi 65 zł. Deklaracja powrotu z Częstochowy do Czechowic-Dziedzic możliwa jest tylko w dniach zapisów.

Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką odbędzie się 1 sierpnia 2024 (tj. czwartek) o godz. 17.00 w kościele NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach (na Lesisku).

Pielgrzymka rozpoczyna się 7 sierpnia 2024r. (poniedziałek) Mszą Świętą o godz. 7.00 w Parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach. Więcej szczegółów bezpośrednio dotyczących planu na trasie pielgrzymki będzie podawane na bieżąco w czasie trwania pielgrzymki.
W dniu wyjścia pielgrzymi nadają bagaż na oznaczony samochód ciężarowy. Samochód będzie podstawiony przed Mszą Św. przy kościele na Placu św. Jana Pawła II od godz. 6.00. Należy ze sobą zabrać m.in. wygodne obuwie, ubrania przeciwdeszczowe i ochronne przed promieniami słonecznymi (w tym nakrycie głowy), podręczną apteczkę oraz konieczne swoje lekarstwa przepisane przez lekarza.

Autokar powrotny będzie podstawiony na parkingu Jasnej Góry z opisem Piesza Pielgrzymka z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę. Należy posiadać przy sobie numerowany bilet powrotny na autobus, który jest wręczany przy zapisie na pielgrzymkę.
W ostatnim dniu pielgrzymki (piątek, 11 sierpnia 2024r.) główny bagaż po porannym załadowaniu będzie przywieziony do salek Parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach (na Lesisku). Możliwość odbioru bagażu będzie 11 sierpnia 2024r. (niedziela) od godz. 19.00 do 21.00. Spotkanie po pielgrzymkowe odbędzie się kościele NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach 31 sierpnia 2024. (sobota): Msza Święta o godz. 9.00. Po Mszy poczęstunek.

 

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014