…pięć…cztery… trzy…dwa… jeden… SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2020

…pięć…cztery… trzy…dwa… jeden… SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2020
tak odliczaliśmy tuż przed północą, żegnając 2019 rok i witając NOWY 2020, oraz rozpoczynając nową dekadę.
Zabawa odbywała się jak rok temu, w Domu Kultury w Ligocie  Miliardowicach. Od godzin porannych nadawaliśmy sali sylwestrowego wystroju oraz przygotowywaliśmy poczęstunek dla wszystkich uczestników.
Punktualnie o 19:30, ruszyliśmy do poloneza zaczynającego imprezę.
DJ Łukasz przygrywał hity ostatniego roku, jak i te starsze ale popularne utwory.
22:00 obwieściła meksykański szał, w postaci pysznego dania przygotowanego przez Panie kucharki ze szkoły, za co serdecznie dziękujemy 🙂
Godzinę później, można powiedzieć że tradycyjnie udaliśmy się na msze świętą, aby podziękować za stary rok i prosić o dobry nowy rok.
00:00 i już mamy 1 stycznia, a zabawa rozkręciła się na dobre, najpierw zimne ognie, i okrzyki życzeń Szczęśliwego Nowego Roku, potem kolorowe konfetti i serpentyny wyrzucane w każdą stronę i szampańska zabawa… no prawie do rana 🙂
Po północy i krótkiej przerwie na jedzenie, wybrani zostali Król i Królowa balu, jako najlepiej tańczący, najzwinniejsi i najbardziej szybcy ze wszystkich.
Zabawa miała się ku końcowi około godziny 4 nad ranem, ekipa pomocników jak zwykle stanęła na wysokości zadania i szybko doprowadziła salę do porządku za co zależą im się podziękowania.
ZABAWĘ UWAŻAMY ZA BARDZO UDANĄ
Podziękowania również dla głównego organizatora ks.Zygmunta, za poświęcony nam czas i super zabawę.

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014