XVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA                                                     2 sierpień 2020

„Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych” Tylko Jezus może nam dać pokarm, który nie ginie, zaspakaja wszystkie pragnienia człowieka. Dlatego usłysz wołanie Pana” Wszyscy spragnieni, przyjdźcie.

1. Dziś, spełniając zwykłe warunki, można uzyskać odpust zupełny

2. Bardzo dziękuję za zebrane 1520 złotych, dla Miva Polska, na środki transportu dla polskich misjonarzy.

3. Jutro po Mszy św. spotkanie dla wyjeżdżających nad morze do Łącka

4. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana

5. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego.

6. W piątek odwiedziny chorych i starszych parafian od godz. 7.30

7. W sobotę św. Dominika – kapłana.

8. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek i piątek miesiąca sierpnia. Zapraszam i zachęcam do pojednania się z Bogiem, spowiedź codziennie, pół godziny przed Mszą św., w piątek od godz. 17.00.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o piękno naszej świątyni w minionym tygodniu. Troskę, o kościół dziś powierzamy rodzinom: Koprzywa, Kuś, Stoła, Gola, Londzin, Nachły, Nachły, Guzik, Halama, Białas, Czylok, Czylok, z ul. Powstańców Śląskich

10. Polecam wakacyjny cykl w Gościu Niedzielnym – „Nie ma jak u Mamy” ponadto Jak to jest z tym stwierdzeniem nieważności małżeństwa.

11. Na czwartek 13 sierpnia planowana jest pielgrzymka na szlak różańcowy w Mesznej. Wyjazd o godz. 18.30, zapisy w zakrystii.

12. Organizowany jest w niedzielę  9 sierpnia wyjazd do Karwiny, Kończyc Małych i Wielkich. Start o godz.10.00 szczegóły na stronie i u pana Jerzego Bożka.

13. Towarzystwo Przyjaciół Ligoty, poszukuje zdjęcia Starej Strażnicy w Miliardowicach, która stała w tym miejscu, gdzie dziś jest sklep.

14. Wszystkim przebywającym w naszej parafii , wyjeżdżającym na wakacje, życzę pogody ducha, odkrywania Boga w pięknie świata i człowieka.