W dniach 23–24 maja przed i po Mszach Świętych odbędzie się kiermasz ciast dla chorego, 14-miesięcznego Nikosia.
Osoby, które chciałyby upiec ciasto i wesprzeć akcję, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
Ciasta prosimy przynosić na salki w sobotę w godzinach 8:00–9:00.
Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na leczenie Nikosia.
