Karnawał 2024

W sobotę 27.01.2024r w naszej parafii odbyła się parafialna zabawa karnawałowa. O godz. 14:oo salę balową opanowali najmłodsi parafianie. Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakło pięknych strojów. Dzieci wcieliły się w bohaterów ze znanych bajek i filmów. Razem bawili się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Po dzieciaczkach przyszła kolej na młodzież, do której późnym wieczorem dołączyli dorośli.

Motywem przewodnim były stroje i muzyka z lat 80-tych. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania, wykazali się wielką kreatywnością. Stylizacje były fantastyczne. Można było faktycznie „poczuć” klimat z tamtej dekady. Do tego świetna muzyka, tańcom nie było końca. Miło było popatrzeć jak młodzież i dorośli wspólnie się bawią. W przerwach można było posmakować pysznych ciast i przekąsek.

 


 

W sobotę 27 stycznia odbył się Bal Karnawałowy. Ahhh co to był za bal nad bale! Przenieśliśmy się w Lata 80-te – stroje, muzyka i atmosfera. Bawiliśmy się wspaniale w rytmach największych hitów tamtych lat! Bardzo nam się podobało. Dziękujemy Księdzu Zygmuntowi za zorganizowanie zabawy. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy się razem bawić, tym razem w wakacyjnych klimatach.

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014