Dzień skupienia przed wyborem drogi życiowej

Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia przed wyborem drogi życiowej. Odbędzie się on 5 czerwca (sobota) w murach naszego seminarium przy ulicy Podzamcze 8. Adresowany jest do młodzieży męskiej, uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem.
W planie dnia przewidziane są: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja ojca duchownego, krąg biblijny, wspólne posiłki, rozmowy z księżmi i klerykami. Będzie to dobry czas na zadanie pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę oraz możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym.
Mamy nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych sił, aby odpowiedzieć na Boże wezwanie. Zapisy (formularz na stronie internetowej seminarium) będą trwały do końca maja. Warto zrobić to już dziś! Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać drogą mailową: powolania.wsdak@gmail.com
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ->
 

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014