Dzieci Fatimskie

Prośba o relikwie świętych Dzieci Fatimskich

W imieniu Parafian zwracam się z prośbą o przekazanie Relikwii I stopnia Świętych Dzieci Fatimskich Hiacynty i Franciszka, do Kościoła pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Ligocie Miliardowicach ul. Jaworowa 4.

W naszej wspólnocie parafialnej oddajemy cześć Matce Bożej Fatimskiej od 1991 roku, kiedy to pielgrzymi z naszej parafii przywieźli z Fatimy figurę Matki Bożej i została ona wprowadzona do naszej świątyni. Przez lata każdego trzynastego dnia miesiąca od maja do października, odprawiane były nabożeństwa Fatimskie. Obecnie od trzech lat uroczyście odprawiane są nabożeństwa wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Wspólnota prosi Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.

Ufam, że obecność Relikwii Świętych Pastuszków Fatimskich wśród tutejszych wiernych, a szczególnie dzieci i młodzieży pomoże nam jeszcze bardziej przybliżyć się do Boga poprzez modlitwę różańcową, post i pokutę, do których wzywa nas orędzie fatimskie.

                                                                                                                                                                                                                                                                Szczęść Boże

Proboszcz ks. Zygmunt Mizia

 

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014