Co zrobić przed Lednicą?

Kochani, wiemy, że 5 czerwca bardzo chcielibyście być obecni na Polach Lednickich. Niestety w tym roku to nie będzie możliwe, wszyscy wiemy dlaczego. Dlatego prosimy Was o obecność symboliczną, ale bardzo znaczącą:
1. POCZTÓWKA ZAMIAST OBECNOŚCI
Przysyłajcie na adres Pól Lednickich (Ośrodek im. Jana Pawła II, Pola Lednickie 1, 62-280 Kiszkowo) tradycyjne kartki pocztowe, na których napiszecie co nie pozwala Wam usłyszeć głosu Boga. Zróbcie to indywidualnie, lub grupowo. My oddamy je Panu Bogu podczas Spotkania 5 czerwca, aby symbolicznie wyrazić fakt uwolnienia od naszych obciążeń.
2. FILMIK: „MOJA CODZIENNOŚĆ”
Nagrajcie krótkie filmiki dotyczące Waszych codziennych czynności. Chcemy przez nie pokazać, że Pan Jezus jest z nami w najprostszych momentach naszego życia. Wykorzystamy Wasze nagrania we właściwym momencie Spotkania 5 czerwca, do wyrażenia czegoś, co nazwaliśmy „lednickim manifestem prostoty”. Filmiki prosimy przysyłać mailem na adres: sekretariat@lednica2000.pl
3. FILMIK: „ŻYCZENIA DLA LEDNICY W 3SŁOWACH”
25 lat to poważny jubileusz! Z tej okazji złóżmy sobie życzenia! Nagrajcie krótki filmik, czego życzycie LEDNICY w 3 słowach. Zmontujemy z tego jubileuszowy teledysk! Filmiki przesyłajcie na Facebooka Siewców Lednicy.

Lista telefonów kontaktowych

Telefon stacjonarny:

📞 32 215 70 83

W sprawach nagłych:

📞 600 150 014