OGłOSZENIA DUSZPASTERSKIE
26 X 2014r.
 
 
Ogłoszenia
 1. We wtorek Święto Świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msze święte rano i wieczorem.
 2.  
 3. W środę  Nabożeństwo Różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na które można przynosić osobiste intencje do Matki Bożej.
 4.  
 5. We czwartek na różaniec i Mszę Świętą szkolną zapraszam dzieci i młodzież.
 6.  
 7. Spotkanie dla Oazy w piątek o godzinie 19.00.
 8.  
 9. W sobotę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, jest to święto obowiązkowe, Msze święte jak w każdą niedzielę. W Uroczystość Wszystkich Świętych o godzinie 14.00 różaniec za zmarłych, a następnie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.
 10.  
 11. W niedzielę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. O godzinie 15.00 Różaniec za zmarłych.
 12.  
 13. Odpusty za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać: od południa uroczystości Wszystkich Świętych i w Dzień zadusznych przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze Nasz i Wierzę w Boga, modlitwy w intencji Ojca Świętego, przyjęcie łaski sakramentalnej spowiedzi i Komunii Świętej, zachowanie od jakiegokolwiek grzechu; w dniach od 1-8 listopada nawiedzając pobożnie cmentarz, modląc się choćby tylko w myślach za zmarłych i spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.  
 14.  
 15. Z racji zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznych  wypominki jednorazowe można składać w zakrystii, zaś roczne w kancelarii parafialnej. Bardzo proszę aby imiona i nazwiska zmarłych pisać czytelnie, bądź drukowanymi literami.
 16.  
 17. W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy Msze święte w tygodniu będą odprawiane o godzinie 17.00.
 18.  
 19. Zapraszam dziś na godzinę 15.00 na nabożeństwo Różańcowe.
 
Sprzątanie Kościoła:
 1.  Bóg zapłać rodzinom które sprzątały kościół w tym tygodniu. Troskę o czystość naszej świątyni powierzamy mieszkańcom z ulicy Małej: Kuboszek, Kuboszek, Londzin, Pruchnicki, Szweder, Szczypka, Szypuła, Bobiec