OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
14 XII 2014r.
 
 
Ogłoszenia
 1. W środę  nabożeństwo MB Nieustającej Pomocy. Na nabożeństwo można przynosić osobiste intencje do MB Nieustającej Pomocy.
 2.  
 3. W najbliższy  piątek kolejne czuwanie do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczniemy je o godzinie 16.30 nabożeństwem i koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie Msza święta, Droga Krzyżowa i ucałowanie relikwii Świętego Jana Pawła. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. To czuwanie będzie jednocześnie przygotowaniem do spowiedzi świątecznej.
 4.  
 5. Spowiedź w sobotę od godziny 8.30 do 17.30.  W ciągu całego dnia zbiórka żywności dla potrzebujących.
 6.  
 7. Opłatki na stół wigilijny do nabycia u Pana kościelnego w zakrystii.
 8.  
 9. Roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. zapraszam dzieci z przedszkola, szkoły podstawowej i średniej oraz dorosłych.
 10.  
 11. Od pierwszej niedzieli adwentu wraz z kościołami – Prawosławnym i Ewangelicko-Augsburskim wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dochód ze sprzedaży świec na stół  wigilijny przeznaczony jest na pomoc dla dzieci z naszej diecezji.
 12.  
 13. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na pomoc kościołom wschodu..
 14.  
 15. Wyjazd do chorych 23 XII we wtorek od godziny 8.00.
 16.  
 17. W przedsionku kościoła młodzież oazowa rozprowadza ręcznej roboty świąteczne ozdoby choinkowe i kartki.
 18.  
 19. Za tydzień ostatnia składka przeznaczona na remont schodów. Od stycznia składki będą przeznaczane na remont plebanii.  
 20.  
 21. W gablocie i na stronie internetowej parafii można zapoznać się z planem tegorocznej kolędy.
 
Sprzątanie Kościoła:
 1.  Bóg zapłać rodzinom które sprzątały kościół w tym tygodniu. Troskę o czystość naszej świątyni powierzamy mieszkańcom z ulicy Powstańców Śląskich: Janik, Janik, Gabzdyl, Jarmundowicz, Piernik, Stryczek, Stryczek, Danel, Danel.