OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1.03.2015r.
 
 
 
Ogłoszenia
 1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako niedziel Ad Gentes – czyli pomoc dzieciom na misjach. Za tydzień do puszek składka na ten cel.
 2.  
 3. W środę święto świętego Kazimierza, królewicza.
 4.  
 5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek od godziny 14,00, chorych proszę zapisywać w zakrystii. Spowiedź w pierwszy piątek od godziny 15.30.
 6.  
 7. W środę po mszy świętej wieczornej nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy na które można przynosić intencje do Matki Bożej.
 8.  
 9. We czwartek zapraszam dzieci ze szkoły podstawowej na Mszę świętą szkolną połączoną z drogą Krzyżową.
 10.  
 11. Zapraszam na drogę Krzyżową dla dorosłych odprawianą w każdy piątek o godzinie 16.30. po drodze krzyżowej Msza święta, a po Mszy świętej Droga Krzyżowa dla młodzieży i spotkanie dla Oazy. Na tę Drogę Krzyżową zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania jak i pozostałą młodzież z naszej parafii. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej w piątek można uzyskać odpust zupełny.
 12.  
 13. W sobotę na Mszę świętą ranną zapraszam Róże Różańcowe.
 14.  
 15. Zapraszam dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które będą odprawiane o godzinie 15.00. Przed Gorzkimi Żalami modlitwy za zmarłych.
 16.  
 17. Zbiórka dla lektorów i ministrantów w sobotę o godzinie 8.00, zaś dzieci Bożych o godzinie 10.00.
 18.  
 19. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na obiady dla dzieci.
 20.  
 21. Zbiórka śmieci elektronicznych!!!!!!!!
 
Sprzątanie Kościoła:
 1.  Bóg zapłać rodzinom które sprzątały kościół w tym tygodniu. Troskę o czystość naszej świątyni powierzamy mieszkańcom z ulicy Modrzewiowej: Mika, Budny, Wilczek, Danel, Klimczak, Dyrda, Wojtuszek, Machalica, Machalica, Preisner.